Logo

ZAČÍNA SA ŠTVRŤFINÁLOVÝ BOJ!

13.4.2024 11:39
PDBASKET

Už dnes vstúpime do vyraďovacích bojov. Začína sa play-off Niké SBL, do ktorého vstupujeme po základnej časti z druhého miesta a vo štvrťfinále tak hráme s Interom Bratislava. Úvodný duel série sa hrá už dnes o 17:30 na našej palubovke v Prievidzi.

"Bude dôležité vstúpiť do série správne a pripísať si výhru, najmä na domácej palubovke. Vieme, že naši fanúšikovia nám dodajú energiu a to nám pomôže, aby sme si ešte viac verili. Napokon sa musíme sústrediť iba na tento zápas a dávať pozor aj na detaily,” povedal pred zápasom rozohrávač Xavier Rhodes.

Pred dnešným zápasom sme pripravili aj fanzónu, ktorá bude pred halou otvorená od 15:30 až do začiatku stretnutia. Vo fanzóne na vás čaká atraktívny program s aktivitami aj pre deti, ale aj pre dospelých. Na tvár si budete môcť dať namaľovať pásiky v našich farbách, chýbať nebude ani výčap alebo náš oficiálny fanshop BC Prievidza. Zabaviť sa teda môžu celé rodiny s deťmi.


Do 12:00 stále môžete využiť online predpredaj vstupeniek na tomto odkaze. Následne bude predaj lístkov pokračovať od 15:30 už v pokladniach pred halou. V pokladniach si nebudete môcť vyberať konkrétny rad a miesta, ale iba sektor a počet lístkov. Následne dostanete lístky na miesta, ktoré budú k dispozícii.

Pre majiteľov permanentky sa nič nemení. Permanentky sú celosezónne a ostávajú v platnosti aj na celé play-off. Deti do 12 rokov majú tak ako doteraz vstup zdarma v sprievode rodiča a bez nároku na miesto. Po novom ale platí aj pravidlo: 1 rodič = max. 1 dieťa so vstupom zdarma. Viac info a najčastejšie otázky a odpovede nájdete tu.

Zároveň vám chceme odporučiť, aby ste podľa možností prišli na zápas bez auta a vyhli sa hľadaniu voľného parkovacieho miesta. Parkovacie plochy priamo pri hale majú totiž obmedzenú kapacitu a dá sa predpokladať, že sa pomerne rýchlo zaplnia. Ak nechcete ísť pešo alebo nemáte k dispozícii vhodný spoj, môžete využiť aj služby nášho partnera - spoločnosti SuperTaxi (0908 600 209).

Vstup do haly sa otvára o 16:30. Príchod na zápas si ale nenechávajte na poslednú chvíľu. Príďte s dostatočným predstihom a zabavte sa vo fanzóne.


Foto: Vladimír Králik