Logo

VSTÚPME DO SEZÓNY ÚSPEŠNE

19.9.2023 16:05
PDBASKET

Čakanie je na konci! Po slávnostnom otvorení našej novej palubovky sa oficiálne začína ďalší ročník ligy a hneď v 1. kole privítame u nás doma v prievidzskej športovej hale súpera z Lučenca.

Náš nový tím už ukázal v domácom prípravnom zápase veľkú bojovnosť a pred vlastnými fanúšikmi chceme ísť znova za výhrou. Buďte naším šiestym hráčom v hľadisku a poďme spoločne za výhrou!

Basketbal v Prievidzi je zážitkom pre priateľov a celé rodiny a chýbať samozrejme nemôže bohatý sprievodný program, o ktorý sa postarajú BC Ladies, naši maskoti Krtko s Dráčikom a DJ.

Zápas sa hrá v piatok a začína tentoraz neskôr ako zvyčajne o 19:00. Brány športovej haly sa otvoria klasicky hodinu pred začiatkom zápasu, teda o 18:00, kedy sa začne aj predaj lístkov pri vstupe do haly.

1. kolo Niké SBL: BC Prievidza - BKM Lučenec (Piatok 22.9. o 19:00)

Vstupné: 6€, deti do 12 rokov (v sprievode rodiča a bez nároku na miesto) zdarma.INFO O PREDPREDAJI LÍSTKOV:

V Online predpredaji si môžete kúpiť aj miestenku (9€) a budete tak mať rezervované svoje vybrané miesto. Rovnako si môžete kúpiť aj VIP miestenku (30€), v rámci ktorej budete mať zabezpečené tiež občerstvenie (jedlo, alko, nealko).

Online predpredaj lístkov prebieha v sieti Predpredaj.sk na tomto odkaze.

Klasické vstupenky si môžete samozrejme zakúpiť aj pred zápasom priamo pri vstupe do haly (od 18:00). Miestenky na konkrétne sedadlá si však môžete kúpiť iba v online predpredaji.

Vidíme sa v hale!