Logo

Štart sezóny na novej domácej palubovke (PREVIEW)

22.9.2023 12:21
PDBASKET

Sezónu 2023/24 odštartujeme na domácej palubovke, kde už dnes o 19:00 privítame Lučenec v rámci prvého kola Niké SBL. Po úspešnom krste novej domácej palubovky v príprave teraz chceme nadviazať na túto výhru a pripísať si na nej hneď aj prvé súťažné víťazstvo.

Brány športovej haly sa dnes otvoria o 18:00 a vtedy sa otvoria aj pokladne. Lístky si môžete kúpiť aj online, a preto si v jednoduchom prehľade pripomeňme, ako si môžete kúpiť vstupenky na zápas.

Deti do 12 rokov majú vstup v sprievode rodiča zdarma, ale bez nároku na miesto na sedenie. 


Pri vstupe do haly budú otvorené 2 pokladne a 3 turnikety. Turniket, pri ktorom nie je pokladňa, je určený pre majiteľov permanentiek a už vopred zakúpených lístkov a miesteniek, ktorí tak nemusia čakať v rade.

Fanúšikov s klasickými vstupenkami zároveň (6€) prosíme, aby si nesadali na sedadlá označené nálepkou permanentka alebo miestenka. 

Platí zákaz vnášať do haly nebezpečné predmety, jedlo a nápoje. Výnimkou je 1 fľaša vody na osobu s max. objemom pol litra.

Samozrejme, v súvislosti s novou palubovkou zároveň naďalej platia nariadenia o zákaze vstupu na palubovku až do skončenia stretnutia. Po skončení zápasu zas môžu na palubovku vstúpiť deti iba po vyzutí topánok, čiže "naboso". Dôvody týchto inštrukcií vysvetľujeme v tomto článku.

Rovnako splníme sľub z predošlého týždňa a na našich najmenších fanúšikov bude čakať sladká odmena ako ospravedlnenie za to, že po výhre nad Ostravou nemohli prísť za hráčmi na víťaznú ďakovačku.