Logo

Predpredaj lístkov na sobotný zápas s Interom

5.12.2023 11:23
PDBASKET

Cez víkend sme si napravili chuť na horúcej pôde Komárna a domov sme priniesli dôležité víťazstvo. Už v sobotu chceme nadviazať na tento výkon tentoraz na domácej palubovke, keď v prievidzskej športovej hale privítame Inter Bratislava.

Sobotný zápas sa začne o 17:15 a čaká nás aj 12. ročník charitatívnej akcie Lietajúce plyšáky, no a predpredaj vstupeniek na tento duel už je v tejto chvíli spustený.

Zatiaľ čo miestenky na konkrétne sedadlá si môžete kúpiť iba online, a to NA TOMTO ODKAZE, tak predpredaj klasických lístkov okrem toho prebieha aj fyzicky v predajni Z+Z na Mliekarenskej ulici (počas otváracích hodín predajne).

Online predpredaj vstupeniek na zápas už tradične prebieha v sieti Predpredaj.sk. Okrem klasických lístkov (6€) si v online predpredaji môžete kúpiť aj miestenku (9€) a budete tak mať rezervované svoje vopred vybrané miesto. Rovnako si môžete kúpiť aj VIP miestenku (30€), v rámci ktorej budete mať zabezpečené tiež občerstvenie (jedlo, alko, nealko).

Brány športovej haly sa otvárajú ako vždy hodinu pred zápasom (tentoraz teda 16:15), kedy sa začne aj predaj klasických lístkov pri vstupe do haly.

Vstupné: 6€, deti do 12 rokov (v sprievode rodiča a bez nároku na miesto) zdarma.