Logo

DNES O 17:15 PROTI INTERU! (+LIETAJÚCE PLYŠÁKY)

9.12.2023 10:18
PDBASKET

Už dnes (v sobotu 9. decembra) nás čaká ďalší domáci zápas. O 17:15 vyzveme súpera z hlavného mesta, bratislavský Inter. 

Prvý vzájomný duel týchto dvoch mužstiev v aktuálnej sezóne sa odohral práve v Bratislave. O víťazovi nebolo rozhodnuté až do posledných sekúnd, ale spokojnejší boli napokon domáci, ktorí vyhrali o jediný bod pomerom 75:74.

Aj hlavný tréner Saša Jankovič tak pred týmto stretnutím avizoval, že Interu preto máme čo vracať. Čo teda musia zverenci trénera Jankoviča dodržiavať, aby sme Bratislavčanom vrátili porážku?

To už bližšie priblížil Xavier Rhodes. "Bude to stáť na našej obrane, musíme zostať koncentrovaní po celých štyridsať minút. Ak to dodržíme, budeme schopní z toho prameniť aj v útoku a budeme tak môcť pokračovať v začatom víťaznom ťažení," uviedol rozohrávač BC.

Dnešný zápas je spojený aj s krásnou akciou Lietajúce plyšáky, ktorá napíše už svoju 12. kapitolu! Po prvom koši nášho tímu z hry tak zahádžeme palubovku plyšákmi, ktoré na Vianoce potešia deti zo sociálne slabších rodín.

Lístky na dnešný duel sú naďalej v predaji aj online, kde si môžete zakúpiť aj miestenky na vami vybrané sedadlá.